Kontakt

Dane
kontaktowe

Ravex Trade Sp.z o.o.
ul.Balińskiego 8
70-893 Szczecin
tel. 91 462 17 77
fax 91 469 29 70

Tomaszewski Artur – Właściciel
artur.tomaszewski@ravextrade.pl

Bugaj Wojciech – Prezes Zarządu
wojciech.bugaj@ravextrade.pl, tel. 792-288-670

 
Marketing:
Lindoff Sabina – Dyrektor ds. marketingu
sabina.lindoff@ravextrade.pl, tel. 507-203-330

 
Biuro Handlowe:
Rogalska Ewa – Specjalista ds. sprzedaży
biuro@ravextrade.pl, tel. 607-158-690

Żywuszko-Król Agnieszka – Kierownik ds. administracji
agnieszka.krol@ravextrade.pl, tel. 600-337-766

Będzińska Aneta – Pracownik Biurowy
aneta.bedzinska@ravextrade.pl, tel. 733-022-159

Bień Anna – Pracownik Biurowy
anna.bien@ravextrade.pl, tel. 507-505-552

 
Team Zone Energy Drink:
Fidecka Monika
info@teamzone.pl, tel. 695-690-550

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kadra Regionalna:
Szymiec Sylwia – Kierownik regionalny ds. sprzedaży
sylwia.szymiec@ravextrade.pl, tel. 690-380-986

Płachta Janusz – Kierownik regionalny ds. technicznych
janusz.plachta@ravextrade.pl, tel. 508-303-721

Czarniecki Leszek – Koordynator
leszek.czarniecki@ravextrade.pl, tel. 500-555-000

Zawiła Andrzej – Koordynator
andrzej.zawila@ravextrade.pl, tel. 601-705-288

Gałaj Marcin – Handlowiec
marcin.galaj@ravextrade.pl, tel. 535-867-377

Kondek Jakub –Specjalista ds. administracyjnych i księgowych
jakub.kondek@ravextrade.pl, tel. 519-473-636

Mamcarczyk Katarzyna – Referent ds. administracyjno-kadrowych
katarzyna.mamcarczyk@ravextrade.pl, tel. 664-017-644

 
Stacje Paliw:
Grzegorz Piwek – Kierownik Stacji Paliw nr 1 w Sarnowie, nr 5 w Sławkowie, nr 7 w Pszowie
grzegorz.piwek@ravextrade.pl, tel. 669 187 408

Jakub Zamora – Kierownik Stacji Paliw nr 3 w Ogrodzieńcu
jakub.zamora@ravextrade.pl, tel. 790 335 445

Maria Piórkowska – Kierownik Stacji Paliw nr 4 w Łazach
maria.piorkowska@ravextrade.pl, tel. 601 691 301

Elwira Jurczak – Kierownik Stacji Paliw nr 6 w Rumii
elwira.jurczak@ravextrade.pl, tel. 515 513 613

Marcin Rzepecki – Kierownik Stacji Paliw nr 8 w Olkuszu
marcin.rzepecki@ravextrade.pl, tel. 510 138 811

 
NIP: 712-322-71-82
REGON: 060681418

Sąd Rejonowy Miasta St.Warszawa
XII Wydział Gospodarczy KRS
pod numerem 0000366922
Kapitał zakładowy 100.000 PLN

Konto bankowe:
Alior Bank SA
74 2490 0005 0000 4520 9714 5060

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma. Sprawdź naszą rzetelność na:
https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/H3F037WE
top_logo